Akce a slevy

PROBÍHAJÍCÍ AKCE – PSI:

TRVALÉ SLEVY, VĚRNOSTNÍ PROGRAMY:

  • Krmiva CALIBRA mají trvalý věrnostní program 7+1 zdarma. Druhy je možno kombinovat. Podmínkou je stejně velké balení.
  • Při jednorázovém nákupu tří pytlů od 5kg(i různých) je z nákupu SLEVA 5 % !!! Větší množství dohodou.

Nově nabízím nový typ krmiva, které jsem za 20 let, co podnikám v tomto oboru, v sortimentu ještě nikdy neměl. Jedná se o krmivo pro psy, které je vyráběno LISOVÁNÍM ZA STUDENA s následným dosušením při nízké teplotě. Tento způsob zpracování má své výhody i nevýhody. Hlavní výhodou je zachování živin a podpůrných látek(např. laktobacilů pro lepší trávení) přidávaných při výrobě do směsí, čímž se krmivo více podobá masu. Mnozí zastánci krmení masem, toto krmivo používají,když potřebují nějakou dobu maso vysadit. Zkoušel jsem na prodejně nabídnou krmivo psovi, jenž podle majitele nikdy klasické granule nežral a ten to s chutí zblajznul! Nevýhodou jsou pak složitější podmínky skladování, choulostivost na změny teploty, vlhkosti(přeprava) a kratší doba expirace. Věřím, že se mi podaří potřebné podmínky zajistit. Pro Vás je hlavně nutností neskladovat krmivo v prostorách, kde je vyšší vlhkost jako např.sklep, venkovní šopka, atpod. Ideální je to v domě.(Granulky nejsou nijak výrazně cítit.) Výrobce nabízí věrnostní program- 8+1- osmý pytel zdarma, který pro Vás opět budu zajišťovat. Balení je 4,10,15 a 20kg+ rozvažované. Skladem mám tři druhy tohoto krmiva. Kuře+hovězí, Jehně+ryba a Zvěřina+kachna+ryba. Co se týče množství masa a složení: Výrobce nepoužívá obiloviny. Jde o bezobilné receptury! Při výrobě se používá tolik masové směsi, která se dá přirovnat(podle druhu) k 80-83% čerstvého masa. Granulky jsou těžké a hutné, takže se dává psovi objemově méně než jste zvyklí. To snižuje u velkých plemen riziko torza žaludku.

 

PROBÍHAJÍCÍ AKCE – KOČKY:

  • Krmiva SAM’S FIELD 13kg,8kg i 2,5kg mají věrnostní akci 4+1zdarma
  • FITMIN má stálý věrnostní program. Malá plemena 4+1 zdarma, střední a velká plemena 6+1 zdarma. Kočky 5+1 zdarma.
  • Krmivo Cibau má bonus v podobě 12+2kg zdarma. Akce platí do vyprodání zásob..

CHtěl bych Vám představit nové krmivo z oblasti nejkvalitnějších krmiv na trhu. O to víc potěší, že se jedná o firmu z Moravy. Nativia udělala novou, vyšší řadu krmiv. Vyrábí se ve třech verzích: Králík s rýží, Hovězí s rýží a Kuře s rýží. Množstvím masa(v sušině) převyšuje mnohé známé holistické značky a výhradním použitím rýže je zajištěna nezávadnost krmiva co se týče lepku a sacharidů. Krmivo je určeno pro psy menších a středních plemen. Vyrábí se zatím v maximálně v balení 8kg. Králičí mám i rozvážené po balení 76kč/500g a 1099kč/8kg Další receptury mám zatím jen v originálním balení 1kg(175kč) Brzy ale budou rozváženy taky. Cena bude kolem 73kč/500g a 1060kč/8kg. O složení krmiv se můžete dočíst více na stránkách výrobce.

 

Novinka pro KOČKY:

Výrobce Fitmin uvedl na trh novou řadu krmiv pro kočky s názvem Fitmin-Purity. Podle složení se jedná o jeden z nejlepších výrobků ne trhu a je samozřejmě bezobilovin.

 

Pokud máte zájem sledovat aktuální akce či novinky na facebooku, najdete je   ZDE  Zveřejňuji je tam nejdříve.